Maria Galland Hydra ‘Global

Maria Galland Hydra ‘Global - Odmładzająca moc nawilżenia

Rytuał Hydra Global marki Maria Galland Paris to odpowiedź na indywidualne potrzeby skóry niezależnie od wieku. Ludzkie ciało składa się w 70% z wody, dlatego tak istotne jest zachowanie prawidłowego poziomu nawodnienia. Szczególnie ważne jest dbanie o odpowiednie nawilżenie skóry, która jako naturalna bariera, hamuje utratę wody, a w konsekwencji, zapobiega redukcji aktywności komórek. Filozofia marki opiera się na holistycznym podejściu do pielęgnacji skóry – której elementy powinny być prawidłowo dobrane, aby unikalna energia drzemiąca w duszy każdej kobiety mogła zamanifestować się w postaci odpowiednio jędrnej i zdrowej funkcjonalnie skóry. Przełomowość linii zabiegów Hydra Global opiera się na synergii uważnie dobranych składników wykazujących aktywne działanie nawilżające oraz kompleksów anti-aging aby całościowo zatroszczyć się o największy narząd. Innowacyjna technologia procesu prowadzi do uzyskania trzech głównych efektów:

  • Utrzymania zdolności skóry do samo-nawodnienia – wykorzystanie kompleksów: Hydra2, odpowiedzialnego za stymulację produkcji naturalnego kwasu hialuronowego oraz uzupełnienie jego niedoborów dzięki mixowi 4-cząsteczkowego kwasu hialuronowego o zróżnicowanej wielkości, Water-Boost, który w mgnieniu oka głęboko nawilża skórę i zapobiega transepidermalnej utracie wody, oraz Hydra-Protect wykorzystującego połączenie erytrolu i homaryny w celu poprawy zdolności zatrzymywania wody w poszczególnych warstwach skóry, prowadzi do intensywnego nawilżenia i wygładzenia cery połączonego z widoczną poprawą jej kondycji.
  • Stymulacji aktywności komórkowej – kompleks Energy Booster można nazwać napojem energetycznym dla skóry, który skuteczność działania zawdzięcza wykorzystaniu tauryny pochodzenia roślinnego oraz oligofurcellaranu. Obecność tych składników pobudza metabolizm komórkowy i energetyzuje struktury skóry (w tym fibroblasty), co przekłada się na efektywną redukcję oznak starzenia i zmęczenia.
  • Wzmocnienia mechanizmów obronnych skóry – kompleks Skin-Protect wykorzystuje francuską gruntową wodę morską bogatą w minerały, które są niezbędne do przeprowadzania prawidłowych procesów ochronnych i antyoksydacyjnych, które intensyfikuje ekstrakt Macro-Alga. Aby dodatkowo wzmocnić barierę ochronną skóry, preparat wzbogacono o puder z algi śnieżnej.

Wskazania:

  • Skóra sucha lub odwodniona
  • Odpowiednie dla wszystkich rodzajów cery
  • Zabiegi anti-aging
  • Utrata jędrności skóry
  • Pogorszenie kondycji skóry