Maria Galland Lift’Expert

Maria Galland Lift’Expert – Rewolucja w świecie liftingu

Lift’Expert, to innowacyjny zabieg pielęgnacyjny opracowany z myślą o kobietach po 40 roku życia, które nie akceptują kompromisów w kwestii przeciwdziałania starzeniu się skóry. Po tym czasie, cera staje się odbiciem dotychczasowych przeżyć i towarzyszących im emocji, których ukrycie nie przychodzi już z taką łatwością jak kiedyś. Rytuał Lift’Expert marki Maria Galland Paris to kompleksowe rozwiązanie liftingujące, które, mimo całkowitej nieinwazyjności, zapewnia błyskawiczny efekt, utrzymujący się przez długi czas. Za sukcesem tego zabiegu stoi fuzja trzech komplementarnych elementów: Méthode, Beauté oraz Active.

Méthode

Celem zabiegu Lift’Expert jest uzyskanie intensywnego efektu liftingu bez konieczności sięgania po skalpel czy igłę. Absolute Youthful Lifting, to całkowicie manualny masaż, którego skuteczność potwierdziły liczne badania. Profesjonalnie wykonany masaż stanowi holistyczne podejście do potrzeb, świadomych siebie i swoich potrzeb, kobiet. Nie tylko daje natychmiastowy efekt ujędrnienia, ale również redefiniuje kontur twarzy redukując zmarszczki oraz pobudzając metaboliczną aktywność komórek skóry. 75-minutowy rytuał znacząco poprawia kondycję cery, nie pomijając przy tym zapewnienia wyciszenia umysłu, w celu ułatwienia pozbycia się wszelkich zalegających napięć.

Beauté

Właściwe odżywienie skóry stanowi kluczowy element procesu jej regeneracji oraz redukcji niedoskonałości, dlatego poza masażem liftingującym istotnym jest zastosowanie odpowiednio dobranych dermoceutyków. Linia produktów Lift’Expert intensyfikuje efekt odmładzający dzięki wykorzystaniu nowej generacji peptydów anti-aging, które wnikając w głąb skóry stymulują fibroblasty do ponownej produkcji optymalnych stężeń kolagenu i elastyny gwarantujących prawidłową strukturę skóry. Zastosowany w preparatach ekstrakt z wina lodowego pomaga oczyścić skórę i uzyskać pożądany poziom jej nawilżenia. Aby skutecznie chronić cerę przed przyspieszonym starzeniem się, produkty Lift’Expert wzbogacono o innowacyjny Age ControlMG Complex, który efektywnie zapobiega szkodliwym procesom glikacji (nieprawidłowej interakcji cukrów z innymi substancjami organicznymi) i oksydacji (działaniu wolnych rodników).

Active

Utrzymanie młodego wyglądu skóry wymaga całościowego podejścia i regularności w działaniach. Cykliczne powtarzanie masażu pozwoli utrzymać uzyskane efekty, jednak istotnym jest zachowanie prawidłowej pielęgnacji między nimi, stosując indywidualnie dobrane przez ekspertów Wisanti Day Spa kosmetyki. Poza rytuałami pielęgnacyjnymi niezbędne jest dbanie o zdrowy i zrównoważony styl życia, np. utrzymywanie prawidłowej wagi, stosowanie zbilansowanej diety oraz ograniczenia stresu do minimum.

Wskazania:

  • Pielęgnacja po 40 roku życia
  • Utrata jędrności i elastyczności skóry
  • Pogłębianie się zmarszczek