Maria Galland Lumin’Éclat

Maria Galland Lumin’Éclat – Młodość zachowana na dłużej

Lumin’Éclat, to spersonalizowany rytuał pielęgnacyjny dedykowany dla kobiet, których energia do życia i działania nie może zostać zaburzona pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Po trzydziestce, doba staje się zbyt krótka aby zatroszczyć się o wszystkie istotne sprawy, a jednocześnie znaleźć chwilę tylko dla siebie. Firma Maria Galland Paris z troski o indywidualną potrzebę wytchnienia i piękna kobiet, stworzyła zabieg, który dogłębnie odżywia zmęczoną skórę oraz skutecznie redukuje widoczne niedoskonałości wraz z początkowymi zmianami spowodowanymi wiekiem. W celu osiągnięcia najbardziej satysfakcjonujących rezultatów, zdecydowano się na połączenie trzech uzupełniających się dziedzin: Méthode, Beauté oraz Active.

Méthode

Dokładne oczyszczenie połączone z profesjonalnym masażem przynosi natychmiastowe efekty. Budzi zmęczoną skórę, nawilża ją i odżywia oraz dodatkowo zabezpiecza przed przedwczesnym pogłębianiem się zmarszczek i innych niechcianych konsekwencji upływu lat. Podstawowym elementem rytuału jest zastosowanie maski peel-off – Youthful Radiance Revealer Mask, której bogactwo składników aktywnych błyskawicznie rozświetli koloryt skóry. Receptura maseczki opiera się przede wszystkim na wykorzystaniu naturalnych substancji pochodzenia roślinnego:

  • Kompleks 4 kwiatów chroni nadwyrężoną powierzchnię skóry przed działaniem wolnych rodników oraz harmonizuje ją, dając efekt jedwabistego wygładzenia;
  • Ekstrakt z Indian Senna w połączeniu z 4-cząsteczkowym kwasem hialuronowym pozwolą na długotrwałe nawilżenie skóry oraz zapobiegną nadmiernej utracie wody z jej struktur w przyszłości, co przełoży się na znaczącą poprawę elastyczności skóry;
  • Ekstrakt z limonki kawiorowej i witamina B3 ujednolicą koloryt cery nadając jej świetlistości;
  • Jagody Goji i prowitamina C skutecznie poprawią poziom metaboliczny skóry energetyzując jej komórki.

Beauté

Spektakularne efekty rytuału Lumin’Éclat nie byłyby możliwe do osiągnięcia gdyby nie starannie dobrane składniki aktywne. Aby kompleksowo zatroszczyć się o skórę po trzydziestce należy działać wielopłaszczyznowo. Woda, to życie, dlatego podstawą każdej terapii jest poprawa nawilżenia skóry, w tym celu wykorzystane zostały: kompleks alg, aloesu i kwasu hialuronowego, ekstrakt z opuncji figowej oraz kompleks regenerujący. W kolejnym etapie, troską zostaje objęty koloryt skóry, kompleks 4 kwiatów, koktajl fitoskładników, liposomy rzeżuchy i ekstrakt soi oraz ekstrakt z mikro-alg, obecne w Serum Lumin’Éclat, pozwalają odzyskać młodzieńczy blask oraz optymalne odżywienie cery. Dodatkowo, kompleks błyskawicznie korygujący i różowa glinka pozytywnie wpłyną na poprawę ogólnej kondycji skóry. Nie można pominąć równie ważnego elementu jaki stanowi przeciwstarzeniowy wymiar zabiegu. W tym celu sięgnięto po kompleks ekstraktu z nasion winogron i niepokalanka, witaminę E i C oraz kwas hialuronowy, których synergia działania ujędrni i uelastyczni oraz zabezpieczy skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Active

Profesjonalny rytuał pielęgnacyjny Lumin’Éclat to tylko połowa drogi do polepszenia wyglądu skóry. Równie istotne jest zachowanie odpowiedniej higieny i stylu życia, m.in. ograniczenie stresu, który drastycznie przyspiesza wszelkie negatywne procesy zachodzące w organizmie, oraz dostateczna ilość snu niezbędna do prawidłowej regeneracji i relaksacji ciała i umysłu. Do pielęgnacji domowej specjaliści Wisanti Day Spa dobiorą pielęgnację, która zintensyfikuje efekty zabiegowe.

Wskazania:

  • Pielęgnacja skóry po 30 roku życia
  • Pierwsze oznaki starzenia
  • Pojawianie się i pogłębianie zmarszczek