Maria Galland Skin D-Tox

Podstawą utrzymania prawidłowej kondycji skóry jest dbanie o jej czystość. Skin D-Tox to rytuał pielęgnacyjny od Marii Galland, której unikalne podejście do kosmetyki skradło serce milionów kobiet na całym świecie. Zabieg jest przeznaczony dla każdego, i poza udokumentowanymi efektami dla skóry, pozytywnie wpływa na energetyczną sferę kobiecości. Skin D-Tox to całkowicie manualny rytuał oczyszczający, który pomimo dogłębnego działania nie stanowi zagrożenia dla mikrobiomu skóry. Wykorzystywane dermoceutyki delikatnie usuwają zanieczyszczenia z cery, a techniki subtelnego masażu wzmacniają detoksykację skóry bez wywoływania podrażnień.

Podstawę zabiegu stanowi użycie profesjonalnego peelingu, który za sprawą obecnych w preparacie cząsteczek węgla, absorbujących wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, natychmiastowo odświeża cerę przywracając jej blask. Za widoczne efekty użycia New Skin Intensive Peeling odpowiada synergia starannie dobranych składników aktywnych. Kwas glikolowy ułatwia otwieranie się zablokowanych porów, co poza efektywniejszym oczyszczeniem skóry, ułatwi wnikanie innych dobroczynnych substancji w głąb jej warstw. Dodatkowo, ekstrakty z kwasów owocowych wywołują złuszczanie martwego naskórka pobudzając tym samym skórę do regeneracji, a jej głębsze struktury do syntezy GAG (glikozoaminoglikanów) i włókien kolagenowych.

Po wykorzystaniu peelingu aplikuje się specjalistyczną maskę oczyszczającą, której składniki aktywne: naturalne glinki, kompleks papai oraz ekstrakt z moringi i dzikiej pistacji intensyfikują proces oczyszczania i ponadto zabezpieczają skórę przed przyleganiem do niej zanieczyszczeń. D-Tox Purifying Mask równoważy poziom pH cery, nadaje jej blasku i intensywnie redukuje widoczne niedoskonałości, znacząco poprawiając jej wygląd. Aby zapewnić optymalny poziom nawilżenia skóry, istotny do utrzymania efektów, na koniec zabiegu aplikowany jest Silky-Soft Lotion.

Wskazania:

  • Niedoskonałości skórne lub skłonność do ich powstawania
  • Ekspozycja na zanieczyszczenia powietrza
  • Nadmiar sebum
  • Regularny zabieg oczyszczający