ProCare

ProCare - nowość w dziedzinie modelowania ciała

O problemie :

Brak upragnionej figury, cellulit lub pogłębiająca się utrata jędrności skóry potrafią skutecznie odebrać pewność siebie. Medycyna estetyczna oferuje szereg rozwiązań aby pomóc Pacjentkom wyzbyć się kompleksów i efektywnie wymodelować sylwetkę oraz zadbać o kondycję skóry. Proces starzenia się skóry i nieustannych zmian jej struktur jest złożony, dlatego warto zdecydować się na rozwiązanie o takiej samej specyfice – synergia sześciu nowoczesnych technologii w jednym urządzeniu pozwoli kompleksowo pozbyć się problemu i na nowo cieszyć się życiem.

Najlepsze rozwiązania :

Mowa oczywiście o urządzeniu ProCare XP opatrzonego sześcioma niezależnymi technologiami estetycznymi: Kawitacji ultradźwiękowej, RF (fali radiowej), Vacuum, EMS (elektrostymulacji mięśni), Elektroporacji i LED. Każda z nich skupia się na innych tkankach i strukturach skóry aby skutecznie zoptymalizować terapię w celu nie tylko poprawy wyglądu, ale również usprawnienia czynności metabolitycznych. Ultradźwięki, w bezpieczny sposób naruszają połączenia między adipocytami (komórkami tłuszczowymi) bez narażania sąsiednich tkanek. Pozwala to na stopniową redukcję niechcianej tkanki i cellulitu jednocześnie. Technologie RF, Vacuum i LED działają synergicznie. Pierwsza, stymuluje komórki do produkcji elastyny i kolagenu poprzez działanie wysokich temperatur wraz z równoczesnym upłynnieniem komórek tłuszczowych (prowadzi to do ich usunięcia), efektywność procesu podnosi system Vacuum, opatrzony technologią SuperPulse, który zasysa fragmenty skóry pobudzając jej krążenie w formie mikro endermomasażu. Sprawne krążenie jest gwarantem dobrego odżywienia komórek i ich sprawnej regeneracji, którą dodatkowo wspomaga technologia LED – emitowane czerwone światło pobudza struktury skóry do rewitalizacji poprawiając przy tym nastrój Pacjenta. W przypadku zabiegów na twarz, LED wysyła światło niebieskie, które dogłębnie koi skórę i wspomaga uzyskanie mocnych efektów ujędrnienia, liftingu i głębokiej redukcji zmarszczek. Technologia EMS skupia się na stymulacji mięśni dążąc do ich wzmocniania jednocześnie przyspieszając proces redukcji tkanki tłuszczowej. Stymuluje także przebudowę włókien kolagenowych aby spotęgować efekt napięcia skóry. Cały zabieg z użyciem ProCare XP dopełnia elektroporacja, czyli aktywna aplikacja składników aktywnych o działaniu odżywczym. Jeden zabieg, który niesie za sobą wiele korzyści – nie działa wybiórczo, ale bierze pod lupę wszystkie elementy potrzebne do dogłębnej rewitalizacji skóry przy jednoczesnym modelowaniu sylwetki.

O zabiegu :

Wskazania do zabiegu:

Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia ProCare XP mogą być wykonywane na powierzchni całego ciała.

 • modelowanie sylwetki
 • redukcja cellulitu
 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • wiotka skóra, utrata jędrności
 • odmładzanie skóry i twarzy

Przygotowanie do zabiegu:

Specjalne przygotowanie przed zabiegiem nie jest wymagane.

Przebieg zabiegu:

Nieinwazyjna terapia z użyciem urządzenia ProCare XP składa się z pojedynczego zabiegu trwającego ok. 90 minut, który jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny – system BIS (Burnless by Impedance Smart) skutecznie zabezpiecza skórę przed poparzeniami podczas fazy RF. Szeroki wachlarz funkcji i głowic (do liftingu okolic oczu i szyi powstała specjalna głowica Multi-polar) gwarantuje terapię całkowicie spersonalizowaną, pozwalającą na spełnienie oczekiwać każdego Pacjenta. Rekonwalescencja po zabiegu nie obowiązuje.

Efekty :

Po odbyciu terapii urządzeniem ProCare XP nie tylko pozbędziemy się zbędnych kilogramów, ale także uzyskamy efekt ujędrnienia. Wszystkie wykorzystane podczas zabiegów technologie przekładają się na poprawę metabolizmu komórkowego skóry, który jest kluczowym elementem do utrzymania jej w dobrej kondycji. Redukcja cellulitu, poprawa elastyczności i jędrności skóry, efekt jej napięcia, wzmocnienie mięśni, pobudzenie krążenia naczyń włosowatych i dogłębne odżywienie skóry to efekty które możemy uzyskać decydując się na komfortową terapię tym innowacyjnym urządzeniem.

Przeciwwskazania :

 • ciąża i czas laktacji
 • rozrusznik serca
 • choroba wieńcowa i przebyty zawał serca
 • ciężkie i przewlekłe choroby nerek i wątroby
 • choroby zapalne skóry w obszarze zabiegowym
 • nowotwory złośliwe