Depilacja laserowa

Nowy standard epilacji – trwałe usuwanie owłosienia

Problem wrastających włosków, nieustającej potrzeby golenia, zacięcia, zaczerwienienia – zna prawie każda kobieta, doświadcza coraz więcej mężczyzn. Prawie, bo są takie osoby, które już odkryły skuteczność lasera diodowego w trwałym usuwaniu owłosienia. Laser trwale uszkadza cebulki włosa powodując, że włos… znika! A Ty możesz cieszyć się gładką skórą. Lasery diodowe umożliwiają wykonywanie zabiegów:

  • SKUTECZNIE
  • BEZPIECZNIE
  • KOMFORTOWO

Połączenie aż 3 wiązek laserowych: 810 nm, 940 nm i 1060 nm, pozwala działać na różny rodzaj włosa – od jasnego po ciemny, a także na różnych karnacjach skóry, całkowicie bezpiecznie i skutecznie. Słyszeliście o tym, że laser działa tylko na bardzo ciemne włosy, albo że efekty zobaczysz, jeśli masz jasną skórę? Bzdura. Aktualnie dostępne są nowe standardy w dziedzinie pozbywania się włosów z każdego obszaru ciała i twarzy.

Depilacja laserowa - Przebieg zabiegu

Zaczynamy od konsultacji ze specjalistami w Wisanti Day Spa. Podczas spotkania wykluczymy przeciwwskania i zaplanujemy całą serię zabiegową. Następnie przygotowywany jest obszar zabiegowy, wymaga on ogolenia, najpóźniej na dzień przed zabiegiem – jeśli więc planujesz konsultację razem z zabiegiem, możesz UWAGA: ogolić obszar maszynką do golenia (nie depilatorem, albo woskiem/pastą cukrową – to bardzo ważne). Następnie przykładana jest głowica emitująca laser.

Czy zabieg epilacji boli?

Zabieg określany jest z reguły jako komfortowy, oczywiście wszystko zależy od indywidualnych progów bólowych. Przy kontakcie ze skórą laser emituje chłodzenie, które niweluje nieprzyjemne odczucia. Nasi Pacjenci wychodzą zawsze zadowoleni, a po zabiegu mogą dodatkowo zrelaksować się w grocie solnej z tężnią!

Ile zabiegów należy wykonać?

Standardowa ilość zabiegów to 6-10 w odstępach od 6 do 8 tygodni. Czasem niezbędna jest większa ilość zabiegów – uzależnione jest to od indywidualnych predyspozycji. W naszej ofercie znajdziesz atrakcyjne pakiety, dzięki którym będziesz mógł szybko i tanio osiągnąć wymarzony efekt.

Przeciwwskazania:

  • Skóra bezpośrednio po opalanu
  • Stosowanie leków i ziół światłouczulających
  • Usuwanie włosów za pomocą wosku, depilatora lub pęsety na 2 tygodnie przed zabiegiem
  • Aktywne nowotwory
  • Rany, zmiany bakteryjne lub wirusowe w obszarze zabiegowym
  • Aktywna opryszczka
  • Ciąża i okres karmienia piersią


Depilacja laserowa wykonywana jest w naszym SPA - okolice miejscowości: Łódź, Rąbień