SPA w Łodzi

spa łódź, day spa łódź, spa w łodzi, salon spa łódź, spa blisko łodzi, spa okolice łodzi, spa w okolicach łodzi, zabiegi spa łódź, dzień w spa łódź, spa łódź i okolice

Regularne poddawanie się złożonym zabiegom pielęgnacyjnym, które kojąco działają na ciało i ducha doceniali już starożytni. Jednak myśląc o antycznych cywilizacjach zazwyczaj przychodzą na myśl huczne biesiady, strumienie wyśmienitego wina oraz taniec przy dźwiękach harfy, jak odnosi się to do realiów dzisiejszego świata? Intensywny tryb życia przepełniony stresem, zmęczeniem i trudnymi zadaniami negatywnie odbija się na ogólnym dobrostanie całego organizmu. Trwając w ciągłym biegu, bardzo ciężko o znalezienie chwili aby zastanowić się nad własnymi potrzebami i wsłuchać się w to, co podpowiadają umysł i ciało. Właśnie dlatego, tak istotnym jest aby w swoim planie dnia, systematycznie rezerwować chociaż kilka minut na chwile błogiego relaksu, który pozwoli naładować baterie przed kolejnymi wyzwaniami. Idealnym miejscem do poddania się działaniu dobroczynnych rytuałów pielęgnacyjno-wyciszających jest nasze Day Spa w okolicach Łodzi, gdzie wykwalifikowana kadra specjalistów zatroszczy się zarówno o zmęczone ciało, jak i rozbiegane myśli. Holistyczne podejście, tak bliskie naszemu Spa, jest gwarancją niesamowitych i wielopłaszczyznowych rezultatów oraz długotrwałej poprawy samopoczucia.

Pielęgnacyjne zabiegi Spa Łódź - Day SPA

Wisanti Day Spa, to wyjątkowe miejsce pełne pasji do pielęgnowania radości z życia i wszelkich aspektów zdrowia. Oferujemy gamę zróżnicowanych zabiegów, skomponowanych w taki sposób aby każdy Pacjent odnalazł to, czego najbardziej potrzebuje w celu pełnej regeneracji i odprężenia. Nasze Day Spa, to najlepszy wybór na dzień w Spa w mieście Łódź.

Rytuały pielęgnacyjne twarzy, to najłatwiejszy sposób na całkowite oddanie się chwili odpoczynku, bez pominięcia aspektu prozdrowotnego. W naszym Spa blisko Łodzi, przykładamy ogromną uwagę do doboru kosmetyków jak i samych metod zabiegowych, ponieważ to właśnie te elementy w dużej mierze przekładają się na osiągnięcie upragnionych efektów. W tym temacie nie idziemy na żaden kompromis, dokładnie przyglądamy się składom produktów i stosujemy jedynie te, które spełniają wszystkie postawione kryteria, a skuteczność ich działania została poparta publikacjami naukowymi. Wykonujemy m.in. odmładzające zabiegi Diego dalla Palma Resurface2 i Vagheggi Delay Infinity czy nawilżający Maria Galland Hydra ‘Global, jednak wyboru „tego jedynego” polecamy dokonać podczas bezpłatnej konsultacji z naszym personelem. Dzięki temu, zabieg całkowicie odpowie indywidualnym potrzebom Twojej skóry i pozwoli na pracę z obszarami, na których zależy Ci najbardziej. Warto zaznaczyć, że nasz salon Spa Łódź oferuje również serię zabiegów dedykowanych kobietom w ciąży i karmiących.

Inną metodą na przyjemne spędzenie czasu w Wisanti Day Spa są masaże relaksacyjne i zabiegi pielęgnacyjne na skórę całego ciała. Masaże nie stanowią jedynie narzędzia do odprężenia napiętych mięśni – ich dobroczynne właściwości sięgają znacznie dalej. Właściwie wykonane w połączeniu z bogatymi w składniki odżywcze naturalnymi kosmetykami pozwalają na wyraźną poprawę napięcia skóry, redukuję cellulitu oraz ułatwienie przepływu limfy i krwi w naczyniach. To ostatnie przekłada się na znaczące polepszenie odżywienia komórek największego organu organizmu. W naszym Spa w Łodzi, temat masaży i pielęgnacji ciała traktujemy niezwykle poważnie, ponieważ zdajemy sobie sprawę jak wiele korzyści jesteśmy w stanie przekazać za ich pomocą. Poza holistycznymi zabiegami wykorzystującymi najnowocześniejsze technologie ze świata medycyny estetycznej, skomponowaliśmy dla Ciebie serie rytuałów złożonych z peelingu, maski i masażu, które skutecznie pomogą Ci wyłączyć myślenie i skupić się jedynie na przyjemności zabiegu. Warianty rytuałów są sezonowe i obejmują m.in. malinowy rytuał energetyzujący, przytulny rytuał kokosowy oraz drogocenny rytuał na problemy skóry zmęczonej. Masaż, to doskonały sposób na udany dzień w Spa w mieście Łódź.

Pielęgnacja skóry pozwala na zadbanie o ciało od zewnątrz, jednak całościowe zatroszczenie się o zdrowie wymaga także pracy „ze środka”. Zbilansowana dieta, odpowiednie nawodnienie oraz prawidłowa higiena życia potrafią zdziałać cuda, jednak niejednokrotnie wytrwanie w tych postulatach okazuje się życzeniem nie do spełnienia. Dlatego warto regularnie wybierać się do Wisanti Day Spa w okolicach Łodzi. Prozdrowotne działanie seansów w tężni i grocie solnej jest znane (i wykorzystywane) od stuleci. Relaks w klimatycznej grocie solnej pozwoli na detoksykację układu oddechowego, a unoszące się w powietrzu dobroczynne pierwiastki zatroszczą się o wszystkie elementy składowe organizmu, rozpoczynając swoją pracę już z pierwszym spokojnym oddechem seansu. Co więcej, regularne spędzanie czasu w tężni, pozytywnie wpływa na sprawność układu oddechowego oraz ułatwia powrót do zdrowia po przebytych infekcjach i chorobach dróg oddechowych. Nie można pominąć również, wyjątkowego efektu odprężającego układ nerwowy – nie tylko pozwala na głębokie wyciszenie, ale również zabezpiecza go przed negatywnym działaniem czynników stresowych. Ze względu na te nadzwyczajne właściwości zamknięte w jednym odprężającym rytuale, do każdego zabiegu wykonanego w Wisanti Day Spa seans w tężni i grocie solnej jest gratis.

Podczas wyboru odpowiedniej formy wielopłaszczyznowego odpoczynku w naszym Spa blisko Łodzi warto wziąć pod uwagę także saunę fińską. Kąpiele saunowe w wysokiej temperaturze oraz niskiej wilgotności powietrza stanowią najlepszy sposób na stymulację układu immunologicznego oraz „hartowanie” organizmu. To ostatnie, rewelacyjnie działa na ogólną jakość naczyń krwionośnych, pomaga zachować ich elastyczność oraz prawidłowe rozmieszczenie, a jak wiadomo jędrność, wygląd i stan odżywienia skóry nierozerwalnie związane są ze sprawnością układu naczyniowego. Poza działaniem stricte estetycznym, kąpiele w saunie suchej cechują się mnogością prozdrowotnych aspektów. Udowodniono, że regularne korzystanie z sauny ułatwia osłabienie lub kompletne wyeliminowanie chorób układu oddechowego, a także znaczące zredukowanie dolegliwości bólowych. Właśnie dlatego, często rekomendowana jest jako element wspomagający w leczeniu różnych schorzeń. Sauna kojarzyć się może z oczyszczeniem – i słusznie! Poza pozbyciem się toksyn z ciała, kąpiele pomagają wyzbyć się zalegających napięć mięśniowych oraz, przede wszystkim, tych natury umysłowej. Kilka chwil w saunie fińskiej pomaga nastroić się na nadchodzące wyzwania w łagodny i nieziemsko przyjemny sposób.

Nasze Spa Łódź i okolice przygotowało również coś specjalnego dla par i przyjaciół. Jeśli nie chcesz relaksować się w pojedynkę, zachęcamy do wyboru pakietu skomponowanego dla Ciebie i bliskiej Ci osoby. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby proponowane rytuały dla dwojga kompleksowo zajęły się Waszymi potrzebami i zapewniły miejsce do nieskrępowanego odprężenia i regeneracji.

Holistyczny wypoczynek w Day Spa Łódź

Znalezienie kilku minut na zrobienie ciału i duszy małej (lub większej) przyjemności powinno stanowić nieodłączny element każdego dnia. Jednak mimo szerokiej wiedzy o wadze odpoczynku na każdym polu życia, realizacja tego postulatu często okazuje się niebywale trudna. Dlatego warto przekazać kwestę ukojenia umysłu i zatroszczenia się o ciało w ręce wykwalifikowanego personelu naszego Spa w Łodzi. Wszystko po to, aby regularnie zwalniać i odnajdywać pole do refleksji, bez presji planowania „kolejnej rzeczy na liście”. Całościowe podejście do tematu regeneracji zmęczonego organizmu zarówno na poziomie cielesnym jak i duchowym, wyróżnia nasze Day Spa na tle innych. Zdajemy sobie sprawę z wagi holistycznego podejścia do Pacjenta i zaskakujących rezultatów jakie za sobą niesie. Z chęcią pomożemy dobrać właściwy rodzaj zabiegu i pielęgnacji, aby każde spotkanie zakończyło się szczerym uśmiechem, oddechem ulgi oraz pozytywną zmianą nastawienia do codziennych aktywności. Wizyta w naszym Day Spa, to gwarancja przyjemności płynącej z dobroczynnych rytuałów oraz satysfakcji z uzyskanych efektów zarówno wizualnych i psychicznych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Wisanti Day Spa!