Spa Pabianice

Spa Pabianice

Poświęcając się codziennym obowiązkom nie można zapomnieć o zobowiązaniach wobec własnego ciała i umysłu. Napięty plan dnia i niezliczone sprawy do załatwienia nie promują myślenia o sobie, jednak chwile na „nic nierobienie” powinny regularnie gościć na wszystkich listach rzeczy do zrobienia. Najlepszym sposobem na odpowiedzialny (ponieważ połączony z równoczesnym dbaniem o zdrowie) relaks jest wizyta w naszym Wisanti Day Spa & Events. Naszą Klinikę tworzą pasjonaci holistycznego podejścia w kwestii wszystkich aspektów dobrego samopoczucia, którzy poprzez swoją wiedzę i umiejętności są w stanie skutecznie zatroszczyć się o rozbiegane myśli i obolałe ciało. Znalezienie czasu na zadbanie o swoje potrzeby jest trudne, ale to jedyne co musisz zrobić przed wizytą w Spa Pabianice. Odwiedź nas, a poczujesz jak przyjemne i nieskrępowane może być stawianie siebie na pierwszym miejscu. Dodatkowo, do każdego zabiegu z naszej oferty gwarantujemy seans w tężni i grocie solnej gratis.

Indywidualne podejście do potrzeb każdego Gościa jest nam szczególnie bliskie, ponieważ rozumiemy jak istotne jest do uzyskania najlepszych efektów zabiegów lub całych terapii. Niezależnie od wybranego elementu naszej oferty skupiamy się nad tym, aby cały proces przebiegał możliwie najprzyjemniej w atmosferze pełnego spokoju i wyciszenia. Najlepszym przykładem celebracji relaksu są profesjonalne masaże – chluba Wisanti. Wykwalifikowani specjaliści z dziedziny masażów potrafią przenieść naszych Klientów do nowych wymiarów wyciszenia i odprężenia dzięki szerokiej ofercie tradycyjnych masaży, jednak z innowacyjnym smaczkiem. Techniki znane i wykorzystywane od tysiącleci zostały połączone z kosmetykami wzbogaconymi o składniki aktywne, których skuteczność dorobiła się wielu publikacji naukowych. Tradycyjny masaż to klasyka sama w sobie, jednak w Spa Pabianice pozwoliliśmy sobie na jego dalsze udoskonalenie i tak powstały rytuały pielęgnacyjne w niepowtarzalnych, sezonowych wariantach złożonych z peelingu, masażu i maski. Będąc w tematyce masaży nie można nie wspomnieć o masażu twarzy KOBIDO, który od wieków stanowi główny sposób walki z oznakami starzenia się skóry we wschodniej Azji. Zabiegi pielęgnacyjno-relaksujące to niejedyne co Wisanti Day Spa ma do zaoferowania, ponieważ zajmujemy się również medycyną estetyczną. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama innowacyjnych zabiegów nakierowanych na konkretne problemy. W kategorii terapii anti-aging znajdziemy m.in. endermologię oraz zabiegi z wykorzystaniem renomowanej platformy zabiegowej ProFacial natomiast w walce z oporną tkanką tłuszczową pomóc mogą terapie takie jak ProCare XP czy kriolipoliza CoolTech. Mimo różnic w celach wykorzystania tych zabiegów łączą je nieinwazyjność i kompleksowość działania – bezpośrednie uporanie się z niedoskonałościami zachodzi równolegle z podniesieniem poziomu metabolicznego komórek skóry, aby utrzymać i spotęgować uzyskane efekty. W Day Spa Pabianice nasi Klienci znajdą również przestrzeń na poddanie się standardowym usługom kosmetycznym, co w połączeniu z wcześniej wspomnianymi możliwościami spędzenia czasu w naszej Klinice tworzy miejsce do kompleksowego zatroszczenia się o dobrostan, zdrowie i wygląd. Profesjonalistki z dziedziny kosmetologii wyczarują na paznokciach wymarzone wzory i stworzą niepowtarzalne makijaże oka niezależnie od okazji. Zapraszamy również na opalanie natryskowe i trwałe usuwanie owłosienia metodą depilacji laserowej – w Wisanti można poczuć się jak na wakacjach bez względu na porę roku.

Spa Pabianice
 style=

Przedstawione przykłady zabiegów i terapii to tylko niektóre elementy bogatej oferty Wisanti Day Spa & Events. Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci z wybraniem zestawu idealnego z możliwością szerokiej personalizacji całego procesu. Cały zespół Spa Pabianice dołoży wszelkich starań, aby Twoja wizyta była wyjątkowa i niezapomniana, niezależnie od tego czy odwiedzisz nas samodzielnie, czy z bliską osobą. Zarezerwuj czas na pełnowymiarowy i odpowiedzialny odpoczynek, a ciało odpłaci Ci się większą ilością energii i zapału do działania. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej Kliniki.