DIEGO DALLA PALMA – ICON TIME

Kompletna linia zabiegowa dla skór o różnych potrzebach ze względu na wiek, stan, indywidualne predyspozycje. Linia Icon Time to nowość, która od pierwszych chwil zdobyła serca Klientów. Dlaczego?

- Bo pozawala na indywidualne dopasowanie

- Doskonale łączy się również z zabiegami hi-tech

- Każda skóra znajdzie w linii Icon Time odpowiedź na swoje potrzeby

Składa się z trzech wariantów zabiegów:

  1. ZŁOTO – zabieg zagęszczający i odmładzający skórę

Zawiera specjalny kompleks z peptydami bio-mimetycznymi, a także peptydami no-ages. Dzięki tym składnikiem doskonale radzimy sobie z procesem utraty jędrności skóry (glikacji). Koloidalne złoto, zawarte w linii zabiegowej stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, stanowiące o rusztowaniu skóry – a więc wygładza zmarszczki, przywraca owal twarzy i nadaje zdrowego, młodzieńczego kolorytu.

  1. SREBRO – zabieg rewitalizujący

Zabieg dedykowany skórom z pierwszymi oznakami starzenia, nawet drobnymi, ale jednak pogłębiającymi się – służy zapobieganiu starzeniu, poprawie nawilżenia i widocznej rewitalizacji (odżywieniu). W składzie znajdziemy unikatowy system ANTI INFLAMMAGING z pyłem z mikro SREBRA redukujący procesy zapalne skóry, odpowiedzialne za jej starzenie i namnażanie wolnych rodników. Efektem zabiegu jest nawilżona, pełna blasku skóra.

  1. PLATYNA – zabieg odnawiający i odbudowujący

Odpowiednia pielęgnacja skóry dojrzałej to przepis na wieczną młodość. Linia zabiegowa z platyną koloidalną zawartą w kompleksie AGE DELAY stymuluje produkcję „białek młodości” dzięki czemu odbudowujemy naturalne procesy naprawcze w skórze. Przywraca skórze witalność i nawilżenie dzięki izoflawonom zawartym w ekstrakcie z czerwonego maku. Efektem jest natychmiastowa poprawa gęstości i nawodnienia skóra, a w serii uzyskujemy silne działanie wygładzające i liftingujące z odżywieniem.