O nas

Vita oznacza życie, sante to zdrowie, oba te słowa stanowią podstawę miejsca, które Państwo odwiedzacie. Wisanti Day Spa & Events powstało po to, aby poprawiać jakość życia i pielęgnować zdrowie, to fizyczne i to psychiczne. Znajdziesz u nas wykwalifikowany i pomocny personel, który zapewni Ci odpowiednią opiekę i umili czas. Produkty najwyższej jakości i specjalistyczne technologie, gwarantują wysoką skuteczność zabiegów. Przestrzeń Wisanti pozwala organizować także eventy połączone z zabiegami SPA, masażami czy wizażem. Masz specjalne życzenia związane z Twoim eventem? Zorganizujemy go zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Czas dla dwojga? Dysponujemy także specjalną przestrzenią zabiegową dla dwóch osób. Wszystkie zabiegi kończą się sesją w grocie solnej z tężnią solankową, aby każdy z naszych Gości odetchnął zdrowiem.

Zespół Wisanti

AGNIESZKA PIĄSTKA
kosmetolog, właścicielka Wisanti Day Spa

Mam zaszczyt i przyjemność zaprosić państwa do mojej Kliniki Wisanti Day Spa. Jestem szczęśliwa, że moje losy potoczyły się tak, że mogłam spełnić marzenie mojego życia i stworzyć własną Klinikę. Pragnę, aby to miejsce kojarzyło się Państwu z relaksem i odpoczynkiem od obowiązków dnia codziennego. Chciałabym również, aby każdy z Was mógł zapomnieć o wszelkich troskach, zrelaksować się i nabrać sił na kolejny dzień pracy. Moim celem jest, oprócz zadbania o urodę zarówno Pań jak i Panów, sprawić abyście czuli się Państwo dobrze, spędzając cudowne chwile w atmosferze życzliwości i dbałości o każdy szczegół.

Do zobaczenia w Wisanti Day Spa & Events,
Agnieszka Piąstka.

KLAUDIA SIJER
kosmetolog

Mam na imię Klaudia. W 2019 roku ukończyłam studia na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z tytułem Magistra Kosmetologii. W pracy moim głównym celem jest zrozumienie pacjenta, zbudowanie z nim relacji opartej na wzajemnym zaufaniu i znalezienie dla Niego „złotego środka” w poprawieniu stanu skóry, a tym samym samopoczucia. Wkładam dużo serca w to co robię, a największym sukcesem i nagrodą jest dla mnie zadowolenie Klienta. Od kliku lat z pasją wykonuję masaże relaksacyjne, a także rytuały SPA. Specjalizuję się również w zabiegach poprawiających stan skóry oraz w modelowaniu sylwetki z użyciem technologii. Lubię pogłębiać swoją wiedzę z zakresu kosmetologii i czytać medyczne książki z nią związane. Poza pracą uwielbiam czytać, oglądać seriale i spędzać czas na świeżym powietrzu. Jestem ekstrawertyczką więc energii do życia i optymizmu dodają mi ważni dla mnie ludzie oraz psia miłość mojego pupila

NATALIA SZYMAŃSKA
kosmetolog

Jestem dyplomowanym kosmetologiem. Ukończyłam z wyróżnieniem Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, specjalizuję się również w stylizacji brwi i makijażu. Moja zasada to: „mniej znaczy więcej”, więc zawsze stawiam na naturalność i subtelność. Z zamiłowaniem podnoszę swoje kwalifikacje podczas licznych szkoleń, a także literatury z zakresu medycyny i kosmetologii. Wnikliwy wywiad, trafna diagnoza oraz odpowiednio dobrana pielęgnacja zarówno gabinetowa, jak i domowa, jest dla mnie podstawą do osiągnięcia sukcesu i spełnieniu oczekiwań każdego Klienta. Wolny czas lubię spędzać w gronie najbliższych, a także podróżując, gotując i ucząc się języków obcych.

MARTYNA SZYMAK
kosmetolog

Ukończyłam studia na wydziale farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, kierunek kosmetologia oraz studia magisterskie w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, specjalizacja Kosmetologia Kliniczna. Uczestniczę w licznych szkoleniach, konferencjach oraz spotkaniach branży Beauty. Jestem kosmetologiem z zamiłowania, cały czas poszerzam swoją wiedzę z zakresu pielęgnacji i funkcjonowania skóry. Od ponad 2 lat pracuję w zawodzie. Interesuje mnie jak codziennie życie- dieta, praca, pielęgnacja domowa, wpływa na wygląd naszej skóry. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do pacjenta oraz indywidualnie dobieranej terapii zabiegowej jak i pielęgnacji domowej tak, aby dawały jak najlepsze rezultaty. Moją specjalnością są skóry problematyczne, terapie Healthy aging, zabiegi modelujące sylwetkę z wykorzystaniem technologii Hi-Tech. Zawsze staram się jak najcelniej wdrażać odpowiednie procedury zabiegowe wraz z pielęgnacją w celu ułożenia kompleksowej terapii, która doprowadzi do najlepszych efektów.

ANIA WOŹNIAK
Fryzjer-stylista

Mam na imię Ania. Pracuje w zawodzie fryzjera-stylisty już kilkanaście lat, ten zawód jest moją pasją od dziecka. Zawsze staram się wysłuchać i zrozumieć oczekiwania klientów, jestem otwarta na sugestie każdego kto oddaje się w moje ręce. W pracy stawiam na jakość i profesjonalizm, dlatego pracuję na produktach, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa dla włosów, a także mają potwierdzone działanie pielęgnacyjne i odbudowujące.
Ukończyłam liczne szkolenia z zakresu strzyżeń, koloryzacji, jak i pielęgnacji włosów oraz skóry głowy. Zawsze jestem gotowa doradzić odpowiednie produkty, które pozwolą kontynuować profesjonalne zabiegi fryzjerskie w domu.
Cięcia to mój absolutny "konik" w dziedzinie włosów. Męskie, żeńskie i dziecięce - tak aby pasowały do kształtu twarzy, oszczędzały czas podczas codziennego układania i wydobywały naturalne piękno.
Moją odskocznią od rutyny dnia codziennego jest czas spędzony z córką oraz w gronie przyjaciół. Uwielbiam gotować i próbować nowych smaków.

Katarzyna Właśniak
Stylistka paznokci

Marzena Brożek
stylistka paznokci