Opalanie natryskowe – TechnoTan

Opalanie natryskowe Łódź

Osiągnięcie upragnionej opalenizny stanowi nie lada wyczyn, szczególnie w naszym klimacie. Mała liczba dni słonecznych, ilość potrzebnego czasu oraz ryzyko ewentualnych poparzeń nie pozwalają na efektywne przyciemnienie cery. Opalenizna przywieziona z egzotycznych wakacji utrzyma się jedynie kilka tygodni od powrotu do domu, co w żaden sposób nie rozwiązuje problemu. Solaria stanowią alternatywę do naturalnego światła słonecznego, jednak wymagają one sporej ilości wolnego czasu, niosąc za sobą ryzyko wywołania poważnych chorób skóry lub sztucznego, pomarańczowego efektu, który ciężko będzie zamaskować. Fotodermatozy również stanowią poważny czynnik ograniczający korzystanie z tych metod. Współczesna kosmetologia oferuje jeszcze inne, całkowicie bezpieczne, rozwiązanie – opalanie natryskowe.

Solarium natryskowe Łódź - Rozwiązanie i efekty:

Opalanie natryskowe polega na rozpyleniu specjalnego preparatu barwiącego na powierzchni skóry. Jest to najzdrowsza alternatywa dla tradycyjnych metod opalania przeznaczona dla wszystkich osób pragnących cieszyć się naturalnie wyglądającą opalenizną bez ryzyka uszkodzenia skóry przez promieniowanie UV. Zabieg sprawdzi się nawet u kobiet w ciąży oraz osób borykających się z bielactwem, ponieważ wykorzystywane w Wisanti Day Spa produkty australijskiej firmy TechnoTan są wolne od alkoholu, perfum i innych alergenów. Kosmetyki TechnoTan są całkowicie bezpieczne dla skóry, a ich skład opiera się wyłącznie na produktach ziołowo-roślinnych na bazie aloesu. Przed wykonaniem opalenizny zostanie wykonany peeling całego ciała, aby przygotować skórę do pokrycia jej płynem brązującym i prawidłowego wchłonięcia. Bardzo istotne jest dokładne oczyszczenie całego ciała z makijażu, kosmetyków czy balsamów w celu zapobiegnięcia powstawaniu plam na powierzchni skóry. Po peelingu i kąpieli następuje właściwy proces natrysku, wykonywany na stojąco w specjalnej kabinie, który przebiega szybko i przyjemnie, bez ryzyka powstawania smug. Najważniejszym aspektem opalania natryskowego jest dobór odpowiedniego odcienia opalenizny. Jest to kwestia bardzo indywidualna i zależy od karnacji klienta. Opalanie natryskowe to szybki zabieg, którego naturalny efekt zobaczysz natychmiast po wykonanym zabiegu. Ta metoda uzyskiwania sztucznej opalenizny nie wysusza skóry oraz nie niesie za sobą ryzyka wywołania chorób, ale nawilża ją i pielęgnuje. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać zjawiskową opaleniznę bez ekspozycji na promieniowanie UV.

Opalanie natryskowe - o zabiegu:

Bezpośrednio przed zabiegiem należy wykonać peeling całego ciała w celu usunięcia złogów martwych komórek naskórka, dzięki czemu płyn brązujący wniknie równomiernie, a opalenizna utrzyma się dłużej, ok. 10 dni. Konieczne jest wykonanie dokładnego demakijażu i umycie ciała z pozostałości natłuszczających kosmetyków. Zaleca się niewykonywanie inwazyjnych zabiegów kosmetycznych, np. depilacji woskiem, na minimum 24 godziny przed opalaniem natryskowym. Peeling zostanie wykonany profesjonalnie w Wisanti Day Spa, w ramach zabiegu opalania natryskowego.

Proces natrysku płynem brązującym trwa zaledwie 10-15 minut i jest całkowicie bezpieczny dla skóry. Preparat jest bezzapachowy, dlatego nie pozostawia przykrej woni charakterystycznej dla samoopalaczy. Płyny TechnoTan szybko wchłaniają się i schną, przez co kilka minut od zabiegu można ubrać się i cieszyć piękną opalenizną.

Na zabieg warto udać się w luźnym, ciemnym ubraniu w celu uniknięcia widocznego tymczasowego zafarbowania ubrań (wysoka jakość płynu brązującego zapewnia łatwe usunięcie go z tkanin). Przez 6 godzin po zabiegu należy unikać kontaktu z wodą (także w formie potu) w celu utrwalenia opalenizny, a po tym czasie, wziąć prysznic w celu zmycia nadmiaru preparatu.

Tylko tyle zajmuje osiągnięcie wymarzonej opalenizny w Wisanti Day Spa!