Oprawa oka

Oko, oraz jego oprawa, stanowią najistotniejsze elementy twarzy – pomagają w wyrażaniu emocji, ułatwiają nawiązywanie kontaktów oraz potrafią zdradzić wiele sekretów osobowości. Odpowiednio dobrana oprawa oka pozwala na odjęcie lat, wydobycie charakteru i głębi spojrzenia oraz podkreślenie naturalnego kształtu oka – dlatego tak ważna jest jej regularna i staranna pielęgnacja.

Regulacja brwi, to nieinwazyjny zabieg, który potrafi na nowo zdefiniować całą twarz i nadać oczom uroku. Polega na mechanicznym usuwaniu włosków, wychodzących poza naturalny lub upragniony kontur brwi, które, mimo że parzyste, nie zawsze pozostają symetryczne i proporcjonalne względem twarzy, dlatego poddanie się ich regulacji, z wykorzystaniem pęsety lub wosku, pozwoli na uzyskanie upragnionego efektu. Kształt i charakterystyka każdej twarzy są niepowtarzalne i wyjątkowe, dlatego kształt brwi także musi spełniać te warunki – gwarancją prawidłowego wyznaczenia ich konturu jest spotkanie z wykwalifikowaną kosmetyczką.

Regulacja, to jedynie pierwszy etap drogi do uwodzicielskiego spojrzenia. Po wykonanym zabiegu warto zdecydować się na zintensyfikowanie koloru brwi henną – naturalnym środkiem barwiącym pochodzenia roślinnego. Żel jest precyzyjnie aplikowany na powierzchnię brwi (tak, aby nie wychodził poza ich uzyskany kształt), a następnie pozostawiany na kilka minut – efekt przyciemnienia będzie tym intensywniejszy, im dłużej pozostawiony zostanie preparat – po tym czasie, henna zostaje zmyta. Bardzo ważnym elementem zabiegu jest odpowiednie dobranie koloru używanego środka, który nie powinien wyraźnie odznaczać się na tle twarzy, a jedynie tworzyć jej spójne dopełnienie i efektywnie eksponować oczy. Efekty utrzymują się ok. 2 tygodnie, dlatego warto pamiętać o regularnym odwiedzaniu Wisanti Day SPA & Events