Stylizacja paznokci

Zadbane i gustownie wystylizowane paznokcie stanowią element dopełniający każdą stylizację. Tak samo, jak nienaganna fryzura, potrafią wydobyć z kreacji nowy, ciekawszy charakter, przyprawiając innych o zazdrość. Obecnie, stylizacja paznokci przeżywa swoją złotą erę: mnogość produktów i ich składów, różnorodność metod stylizacji a przede wszystkim możliwość całkowitej personalizacji. Łamliwa lub niewielka płytka paznokcia nie stanowi już problemu do osiągnięcia spektakularnych efektów, których wykonanie zmienia manikiurzystkę w prawdziwą artystkę. Upragnione: odcienie, długość i kształt paznokci oraz ozdobne elementy na jego powierzchni pozwolą otrzymać rezultaty manifestujące wyjątkową osobowość każdej klientki Wisanti Day Spa.

Kluczowym (i pierwszym) elementem stylizacji paznokci jest nadanie im odpowiedniego kształtu. Nawet namalowane na ich powierzchni arcydzieło nie pomoże, kiedy wszystkie paznokcie różnią się od siebie, dodatkowo mając nieregularne krawędzie. Kształt paznokci to kwestia całkowicie indywidualna, powinien pasować do sylwetki dłoni, równocześnie spełniając oczekiwania klientki. Zmiana ich długości również nie stanowi żadnego problemu, oferujemy różne metody przedłużania i modelowania paznokci.

Głównym punktem w stylizacji paznokci jest jednak ich zdobienie, do którego wykorzystujemy produkty polskiej firmy Victoria Vynn. Lakiery hybrydowe wymagają utwardzenia dedykowaną lampą UV, przez co cechują się niesamowitą trwałością. Warto zauważyć, że przed nałożeniem warstwy lakieru należy zastosować specjalną bazę, która dodatkowo zwiększy odporność na urazy mechaniczne i zatroszczy się o paznokieć. Hybrydy stanowią świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą codziennie martwić się o ewentualne (i nieuniknione) odpryski lakierów drogeryjnych, ale zadbać o swoje paznokcie i cieszyć się rewelacyjnymi efektami przez długi czas. Lakiery hybrydowe zapewniają szerokie pole w kontekście zdobień paznokci – klasyczne monochromy lub kultowy frencz nigdy nie wyjdą z mody, jednak dzisiejsze możliwości pozwalają na dosłowne tworzenie obrazów na powierzchni paznokcia, niemożliwych do osiągnięcia w domowym zaciszu. Stylizacja paznokci w Wisanti Day Spa to gwarancja profesjonalnej pielęgnacji paznokci, całkowicie unikatowego, zniewalającego efektu końcowego oraz moment wytchnienia i relaksu w codziennym zamieszaniu.