Wodne oczyszczanie twarzy - ProFacial

O problemie :

Skóra wymaga wiele uwagi przez całe życie, jednak to właśnie skóra dojrzała potrzebuje szczególnej pielęgnacji, aby spowolnić lub wręcz odwrócić proces starzenia i uporać się z problemami skórnymi różnego pochodzenia. W mediach promowane są najróżniejsze schematy pielęgnacji wieloetapowej. Zajmuje dużo czasu, przez co często jest wykonywana „po łebkach”, wymaga sporych nakładów finansowych, a jej efekty rzadko przypominają chociażby cień naszych oczekiwań. Nowoczesne rozwiązania kosmetologiczne pozwolą rozwiązać ten problem i odzyskać utraconą pewność siebie. W Wisanti znajdziesz skuteczną metodę na oczyszczenie skóry z jednoczesnym jej zagęszczeniem i poprawą kondycji. Od pierwszej chwili poczujesz różnicę, która Cię zachwyci.

Najlepsze rozwiązania :

Platforma zabiegowa ProFacial, to połączenie czterech technologii: Peelingu wodnego, Multipolarnych RF, Ultradźwięków oraz Liftingu jonowego, które zapewnią skórze kompleksową pielęgnację i pobudzą nawet jej najgłębsze warstwy do rewitalizacji. Peeling wodny pozwala na dogłębne oczyszczenie skóry wykorzystując w tym celu specjalistyczne roztwory bogate w składniki odżywcze i kompatybilne z każdym rodzajem skóry. Roztwór PS1 usuwa martwy naskórek z powierzchni twarzy widocznie ją wygładzając, roztwór PS2 pomaga pozbyć się innych zanieczyszczeń, takich jak pyły z powietrza lub resztki makijażu, redukuje zaskórniki oraz reguluje produkcję sebum w strefie T, na koniec wykorzystuje się roztwór PS3, który koi i odżywia skórę, znacznie polepszając jej kondycję. Następnym elementem technologicznym urządzenia ProFacial są multipolarne fale radiowe o częstotliwości 1 MHz emitowane przez 6 niezależnych elektrod. Ich działanie prowadzi do podniesienia temperatury w obrębie struktur skóry właściwej i tkanki podskórnej, co w konsekwencji prowadzi do stymulacji fibroblastów do produkcji nowego i przebudowy istniejącego kolagenu oraz zmniejszeniu objętości komórek tłuszczowych przy jednoczesnej poprawie pracy mikrokrążenia tego obszaru. Emitowana fala ultradźwięków (o częstotliwości takiej samej jak RF) zapewnia dostarczenie substancji aktywnych do głębszych warstw skóry dzięki zjawisku sonoforezy, która prowadzi do zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych i usprawniania transportu w ich obrębie. Mikrowibracje ultradźwiękowe powodują efekt delikatnego (i przyjemnego) masażu, który dodatkowo przełoży się na poprawę elastyczności skóry. Ostatni element – Lifting jonowy – polega na stymulacji skóry oraz mięśni za pomocą prądu stałego, wywołując zjawisko jonoforezy, które analogicznie do wspomnianej wcześniej sonoforezy umożliwia wprowadzenie dedykowanych substancji przez skórę. Zabiegi ProFacial to kompleksowe rozwiązanie na różne problemy skórne, które dogłębnie zatroszczy się o wszystkie jej struktury, pozostawiając ją odżywioną, zadbaną i wyraźnie odmłodzoną.

O zabiegu :

Wskazania:

 • Redukcja zmarszczek
 • Poszarzała, pozbawiona blasku skóra
 • Zapobieganie procesom starzenia się skóry
 • Dokładne oczyszczanie skóry twarzy
 • Utrata elastyczności skóry
 • Regeneracja skóry

Przygotowanie do zabiegu:

Zabiegi z wykorzystaniem platformy zabiegowej ProFacial nie wymagają specjalnego przygotowania.

Przebieg zabiegu:

Całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny zabieg ProFacial trwa do godziny i obejmuje 4 etapy:

 • Etap 1: Dokładne przygotowanie skóry do zabiegu – demakijaż i oczyszczenie skóry, wtłoczenie preparatu dopasowanego do indywidualnych potrzeb i typu skóry pacjenta w celu jej odżywienia
 • Etap 2: Lifting i poprawa funkcjonowania skóry poprzez wykorzystanie Multipolarnych Fal Radiowych
 • Etap 3: Wykonanie Peelingu wodnego, kolejne wykorzystanie roztworów PS1, PS2 i PS3
 • Etap 4: Dogłębne odżywienie wszystkich warstw skóry poprzez wprowadzenie specjalistycznych składników aktywnych za pomocą Ultradźwięków (sonoforeza) oraz Liftingu jonowego (jonoforeza)

Po zakończonym zabiegu może pojawić się delikatne zaczerwienienie, jednak nie stanowi ono przeciwwskazań do powrotu do codziennych aktywności. Zabiegi ProFacial nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Efekty :

Pierwsze efekty zabiegu ProFacial będą widoczne od razu po zakończonej sesji. Skóra staje się zauważalnie oczyszczona i wygładzona, a jej koloryt ujednolicony. Poziom nawilżenia również ulega znaczącej poprawie, a wszelkie niedoskonałości zostają wyraźnie zredukowane. Intensywne pobudzenie fibroblastów do pracy przekłada się na stopniowe spłycenie zmarszczek i przywrócenie skórze odpowiedniej elastyczności. Poprawa unaczynienia jej poszczególnych warstw i komórek przełoży się na ich lepsze odżywienie i większą intensywność procesów metabolicznych, które objawią się młodzieńczą kondycją i zadbanym wyglądem skóry. Aby cieszyć się efektami terapii przez długi czas, warto regularnie odwiedzać Wisanti Day Spa w celu powtórzenia zabiegu.

Przeciwwskazania :

 • Ciąża i laktacja
 • Bardzo wrażliwa skóra
 • Oparzenia skóry
 • Aktywne infekcje bakteryjne, grzybicze lub wirusowe
 • Nowotwory (oraz czas do 10 lat po ich usunięciu)
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Epilepsja
 • Metalowe implanty w miejscu wykonywania zabiegu
 • Zabiegi iniekcyjne w obszarze zabiegowym